ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Ε&ΣΤ ΤΑΞΗΣ

ellhniki shmaia

Aγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

σας ενημερώνουμε  ότι τη Δευτέρα 25.3.2024 θα πραγματοποιηθεί στη Ν. Μαγνησία η Δοξολογία και η παρέλαση για την Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου.

Τα παιδιά της σημαίας (Σημαιοφόρος, Παραστάτες και ο καταθέτης στεφάνου/ Τμήματος ΣΤ΄1) θα πρέπει να προσέλθουν στο σχολείο στις 09:45 και θα αναχωρήσουν αμέσως για τη Ν. Μαγνησία, συνοδεία των εκπαιδευτικών.

Τα παιδιά των Τμημάτων της Παρέλασης θα προσέλθουν στο σχολείο στις 10:30 και στη συνέχεια θα αναχωρήσουν για τον χώρο συγκέντρωσης στη Ν. Μαγνησία.
Μετά το πέρας των εκδηλώσεων οι γονείς μπορούν να παραλάβουν τα παιδιά από το χώρο της παρέλασης.

Οι υπόλοιποι μαθητές θα επιστρέψουν συνοδεία εκπαιδευτικών στο σχολείο.
Παρακαλούμε του γονείς να προσέξουν τις ώρες προσέλευσης των μαθητών στο σχολείο.

Αυτόν τον μήνα1963

Παρασκευή, 17 Μαϊος 2024