Αξιολόγηση Χρήστη: / 0
ΧείριστοΆριστο

Αποχαιρετιστήρια γιορτή της Στ΄τάξης

Με μια εξαιρετική εκδήλωση που ετοίμασαν οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ΄ τάξης με τη βοήθεια των δασκάλων τους κ. Κώστα Καπακιάρη και κ. Πέτρου Ανδρεανίδη, του μουσικού μας κ. Γιάννη Αϊβαζόγλου, της εικαστικού μας κ. Ελένης Ζευτάκη, της θεατρολόγου μας κ. Ζωής Ευαγγέλου και του γυμναστή μας κ. Πάυλου Χατζηπαυλίδη αποχαιρετίσαμε τους φετινούς μας απόφοιτους.

Σε μια συναισθηματικά φορτισμένη ατμόσφαιρα ο Σύλλογος Γονέων τους μοίρασε αναμνηστικά δώρα και όλοι μαζί τους ευχηθήκαμε καλή πρόοδο και καλή συνέχεια στο νέο τους σχολείο.

Ανάμεσα σε γέλια και δάκρυα, σε αναμνήσεις από τα έξι χρόνια στο δημοτικό σχολείο και σε όνειρα για την καινούρια σελίδα της ζωής τους, τα εκτάκια του σχολείου μας είπαν αντίο.