Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου (έως σχ ετος 2016-17)
- Γονική Κατηγορία: Το σχολείο μας
- Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 02 Ιανουαρίου 2013 20:40
- Εμφανίσεις: 3501
Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας
Σχολικό έτος: 2016-17
Α/Α |
Εκπαιδευτικός |
Ειδικότητα/ θέση |
Ημέρα και ώρα για τους γονείς |
1 |
Αϊβαζόγλου Ιωάννης |
Εκπ/κός Μουσικής |
Τετάρτη 12.35 - 13.15 |
2 |
Ανδρεανίδης Πέτρος |
Δάσκαλος Στ2΄ τάξης |
Τρίτη 12.35 - 13.15 |
3 |
Ανθομελίδης Μιχάλης |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
Πέμπτη 10.00 - 10.45 |
4 |
Βασιλειάδου Μελίνα |
Εκπ/κός Μουσικής |
Δευτέρα 10.00 - 10.45 |
5 |
Γάκη Ευαγγελία |
Δασκάλα Γ2΄ τάξης - Υπ/ντρια |
Παρασκευή 10.00 - 10.45 |
6 |
Γίγα Αμαλία |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
Τρίτη 10.00 - 10.45 |
7 |
Δημητριάδου Νικολέττα |
Δασκάλα Β1΄ τάξης |
Τρίτη 11.45 - 12.25 |
8 |
Ευαγγέλου Ζωή |
Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής |
Παρασκευή 9.00 - 9.40 |
9 |
Ζερβουδάκη Ερμιόνη |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
Τετάρτη 10.00 - 10.45 |
10 |
Ζευτάκη Ελένη |
Εκπ/κός Εικαστικών |
Πέμπτη 11.45 - 12.25 |
11 |
Καπακιάρης Κων/νος |
Δάσκαλος Στ1΄ τάξης |
Τετάρτη 10.45 - 11.30 |
12 |
Καρανάσιου Άννα |
Δασκάλα Δ1΄ τάξης |
Δευτέρα 11.45 - 12.25 |
13 |
Κουλούρη Κωνσταντίνα |
Δασκάλα Ειδικής Αγωγής |
Παρασκευή 11.45 - 12.25 |
14 |
Κρικέλη Βάια |
Δασκάλα Α2΄ τάξης |
Παρασκευή 11.45 - 12.25 |
15 |
Μεταλίδου Σωτήρα |
Δασκάλα Τάξης Υποδοχής |
Παρασκευή 10.00 - 10.45 |
16 |
Μουντράκη Μαρία |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
Δευτέρα 10.00 - 10.45 |
17 |
Μπάρκα Δήμητρα |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
Τρίτη 11.45 - 12.25 |
18 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
Δευτέρα 10.00 - 10.45 |
19 |
Μπουζούκης Αθανάσιος |
Δάσκαλος Γ1΄ τάξης |
Πέμπτη 11.45 - 12.25 |
20 |
Νάσκος Κων/νος |
Εκπ/κός Πληροφορικής |
Δευτέρα 10.45 - 11.30 |
21 |
Πυργιωτάκη Δέσποινα |
Δασκάλα Ε2΄ τάξης |
Πέμπτη 10.00 - 10.45 |
22 |
Σπαθούλας Κων/νος |
Δ/ντής |
|
23 |
Τζόλα Ιωάννα |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
Τετάρτη 9.00 - 9.40 |
24 |
Φωτιάδης Κων/νος |
Δάσκαλος Δ2΄ τάξης |
Παρασκευή 11.45 - 12.25 |
25 |
Χατζηπαυλίδης Παύλος |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
Τρίτη 11.45 - 12.25 |
26 |
Χούτου Βασιλική |
Δασκάλα Ε1΄ τάξης |
Παρασκευή 10.45 - 11.30 |
Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας
Σχολικό έτος: 2015-16
1 |
Ανδρεανίδης Πέτρος |
Δάσκαλος Ε2΄ τάξης |
2 |
Ανθομελίδης Μιχάλης |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
3 |
Γάκη Βάλια |
Δασκάλα Β2΄ τάξης - Υποδ/ντρια |
4 |
Γερεμπακάνης Εμμανουήλ |
Εκπ/κός Μουσικής |
5 |
Γεωργούση Ευαγγελία |
Δασκάλα Δ1΄ τάξης |
6 |
Γιώρτσου Ευανθία |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
7 |
Δημητριάδου Νικολέττα |
Δασκάλα Β1΄ τάξης |
8 |
Διαμαντόπουλος Γεώργιος |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
9 |
Ζευτάκη Ελένη |
Εκπ/κός Εικαστικών |
10 |
Καπακιάρης Κωνσταντίνος |
Δάσκαλος-Υπεύθυνος Ολοημέρου |
11 |
Καραγιαννίδου Όλγα |
Δασκάλα Δ2΄ τάξης |
12 |
Καρανάσιου Άννα |
Δασκάλα Γ1΄ τάξης |
13 |
Κοκαρίδα Δήμητρα |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
14 |
Κορκολή Γεωργία |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
15 |
Κοτσίδης Αλέξιος |
Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής |
16 |
Μαργαριτίδης Πασχάλης |
Δάσκαλος Τάξης Υποδοχής |
17 |
Μπαρμπαρέζος Αναστάσιος |
Δάσκαλος E1΄ τάξης |
18 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Α3΄ τάξης |
19 |
Πετροπούλου Ελένη |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
20 |
Πράπα Μαρία |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
21 |
Σπαθούλας Κων/νος |
Δ/ντής |
22 |
Τεπελίδης Φώτιος |
Δάσκαλος Α2΄ τάξης |
23 |
Χατζηιωαννίδου Παναγιώτα |
Δασκάλα Στ΄ τάξης |
24 |
Χατζοπούλου Αικατερίνη |
Δασκάλα Γ2΄ τάξης |
25 |
|
Εκπ/κός Πληροφορικής |
Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας
Σχολικό έτος: 2014-15
1 |
Αμανατιάδου Ειρήνη |
Εκπ/κός Μουσικής |
2 |
Ανδρεανίδης Πέτρος |
Δάσκαλος ΣΤ2΄ τάξης |
3 |
Ανθομελίδης Μιχαήλ |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
4 |
Αντωνιάδης Σάββας |
Δάσκαλος ΣΤ1΄ τάξης |
5 |
Γάκη Ευαγγελία |
Δασκάλα Γ2΄ τάξης |
6 |
Γκρίτσα Μαρία |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
7 |
Δερματίδου Ελισάβετ |
Δασκάλα Δ1΄ τάξης |
8 |
Δημητριάδου Νικολέττα |
Δασκάλα Α3΄ τάξης |
9 |
Ζερβουδάκη Ερμιόνη |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
10 |
Ζευτάκη Ελένη |
Εκπ/κός Εικαστικών |
11 |
Καμίδου Κυριακή |
Δασκάλα Β1΄ τάξης |
12 |
Λαζαρίδης Δημήτριος |
Δάσκαλος Ε1΄ τάξης |
13 |
Μουντράκη Μαρία |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
14 |
Μουράτη Σοφία |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
15 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Δ2΄ τάξης |
16 |
Μπούκλα Όλγα |
Δασκάλα Τάξης Υποδοχής |
17 |
Παπαδοπούλου Μαρία |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
18 |
Παρικίδου Λίνα |
Δασκάλα Α2΄ τάξης |
19 |
Πολύχρου Ασημίνα |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
20 |
Πύλλης Γεώργιος |
Εκπ/κός Πληροφορικής |
21 |
Ρουσοπούλου Αικατερίνη |
Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής |
22 |
Σοπρανίδου Γεωργία |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
23 |
Σφακιανάκη Ελένη |
Δασκάλα Γ1΄ τάξης |
24 |
Σπαθούλας Κων/νος |
Δ/ντής |
25 |
Χατζηστεφάνου Στέφανος |
Υπεύθυνος Ολοημέρου, Υπ/ντής |
Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας
Σχολικό έτος: 2013-14
1 |
Αναστασιάδης Ευάγγελος |
Δάσκαλος Ε2΄ τάξης |
2 |
Ανδρεανίδης Πέτρος |
Δάσκαλος Δ΄ τάξης |
3 |
Ανθομελίδης Μιχαήλ |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
4 |
Αντωνιάδης Σάββας |
Δάσκαλος Ε1΄ τάξης |
5 |
Γάκη Ευαγγελία |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
6 |
Γεωργίου Ευάγγελος |
Δάσκαλος Γ1΄ τάξης |
7 |
Ζευτάκη Ελένη |
Εκπ/κός Εικαστικών |
8 |
Καμίδου Κυριακή |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
9 |
Καούρη Αθανασία |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
10 |
Καραστογιάννη Ζωή |
Δασκάλα Τάξης Υποδοχής |
11 |
Κίτση Αικατερίνη |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
12 |
Μουράτη Σοφία |
Δασκάλα ΣΤ2΄ τάξης |
13 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Γ2΄ τάξης |
14 |
Μπουράτση Θεοδώρα |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
15 |
Νάσκος Κων/νος |
Εκπ/κός Πληροφορικής |
16 |
Νάτσης Θωμάς |
Εκπ/κός Μουσικής |
17 |
Παπαδοπούλου Μαρία |
Δασκάλα Α2΄ τάξης |
18 |
Πολύχρου Ασημίνα |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
19 |
Σιαμούλη Χριστίνα |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
20 |
Σπαθούλας Κων/νος |
Δ/ντής |
21 |
Τσίκνας Γεώργιος |
Δάσκαλος ΣΤ1΄ τάξης |
22 |
Τσομαΐδου Μαρία |
Δασκάλα Β1΄ τάξης |
23 |
Φράγκου Μαρία |
Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής. |
24 |
Χατζηστεφάνου Στέφανος |
Υποδ/ντής, Υπ. Ολοημέρου |
Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας
Σχολικό έτος: 2012-13
1 |
Αντωνιάδης Σάββας |
Δάσκαλος Στ΄ τάξης |
2 |
Δαλάκος Βaσίλειος |
Εκπ/κός Φυσ. Αγωγής |
3 |
Δημητριάδου Νικολέττα |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
4 |
Εζανίδου Μαρία |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
5 |
Ιωαννίδου Βαρβάρα |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
6 |
Κρικέλη Βάια |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
7 |
Λεονταρίδης Ιωάννης |
Δάσκαλος Μουσικής |
8 |
Μολίνη Ελένη |
Δασκάλα Ολοημέρου |
9 |
Μιτελούδη Χριστίνα |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
10 |
Μιχτοπούλου Μαρία |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
11 |
Μουράτη Σοφία |
Δασκάλα Ε2΄ τάξης |
12 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Δ2΄ τάξης |
13 |
Μπουζάνας Ιωάννης |
Εκπ/κός Πληροφορικής |
14 |
Σαραφιανού Άννα Μαρία |
Δασκάλα Τάξης Υποδοχής |
15 |
Σπαθούλας Κων/νος |
Δ/ντής |
16 |
Στουγκιώτη Μαρίνα |
Δασκάλα Ολοημέρου |
17 |
Τοπαρλάνη Σοφία |
Δασκάλα Α2΄ τάξης |
18 |
Τσέκαρη Αναστασία |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας Ολ. |
19 |
Φωτιάδης Κων/νος |
Δάσκαλος Δ1΄ τάξης |
20 |
Χατζηιωαννίδου Παναγιώτα |
Δασκάλα Γ΄ τάξης |
21 |
Χατζηστεφάνου Στέφανος |
Υποδ/ντής, Υπ. Ολοημέρου |
22 |
Χατζοπούλου Αικατερίνη |
Δασκάλα Ε1΄ τάξης |
Α/Α |
Εκπαιδευτικός |
Ειδικότητα/ θέση |
Ημέρα και ώρα για τους γονείς |
1 |
Αϊβαζόγλου Ιωάννης |
Εκπ/κός Μουσικής |
Τετάρτη 6η ώρα |
2 |
Ανδρεανίδης Πέτρος |
Δάσκαλος Στ2΄ τάξης |
Τρίτη 6η ώρα |
3 |
Ανθομελίδης Μιχάλης |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
Πέμπτη 3η ώρα |
4 |
Βασιλειάδου Μελίνα |
Εκπ/κός Μουσικής |
Δευτέρα 3η ώρα |
5 |
Γάκη Ευαγγελία |
Δασκάλα Γ2΄ τάξης - Υποδ/ντρια |
Παρασκευή 3η ώρα |
6 |
Γίγα Αμαλία |
Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας |
Τρίτη 3η ώρα |
7 |
Δημητριάδου Νικολέττα |
Δασκάλα Β1΄ τάξης |
Τρίτη 5η ώρα |
8 |
Ευαγγέλου Ζωή |
Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής |
Παρασκευή 2η ώρα |
9 |
Ζερβουδάκη Ερμιόνη |
Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας |
Τετάρτη 3η ώρα |
10 |
Ζευτάκη Ελένη |
Εκπ/κός Εικαστικών |
Πέμπτη 5η ώρα |
11 |
Καπακιάρης Κων/νος |
Δάσκαλος Στ1΄ τάξης |
Τετάρτη 4η ώρα |
12 |
Καρανάσιου Άννα |
Δασκάλα Δ1΄ τάξης |
Δευτέρα 5η ώρα |
13 |
Κρικέλη Βάια |
Δασκάλα Α2΄ τάξης |
Παρασκευή 5η ώρα |
14 |
Μουντράκη Μαρία |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
Δευτέρα 3η ώρα |
15 |
Μπάρκα Δήμητρα |
Δασκάλα Α1΄ τάξης |
Τρίτη 5η ώρα |
16 |
Μπελογιάννη Διονυσία |
Δασκάλα Β2΄ τάξης |
Δευτέρα 3η ώρα |
17 |
Μπουζούκης Αθανάσιος |
Δάσκαλος Γ1΄ τάξης |
Πέμπτη 5η ώρα |
18 |
Νάσκος Κων/νος |
Εκπ/κός Πληροφορικής |
Δευτέρα 4η ώρα |
19 |
Πυργιωτάκη Δέσποινα |
Δασκάλα Ε2΄ τάξης |
Πέμπτη 3η ώρα |
20 |
Σπαθούλας Κωνσταντίνος |
Δ/ντής |
|
21 |
Τζόλα Ιωάννα |
Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας |
Τετάρτη 2η ώρα |
22 |
Φωτιάδης Κων/νος |
Δάσκαλος Δ2΄ τάξης |
Παρασκευή 5η ώρα |
23 |
Χατζηπαυλίδης Παύλος |
Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής |
Τρίτη 5η ώρα |
24 |
Χούτου Βασιλική |
Δασκάλα Ε1΄ τάξης |
Παρασκευή 4η ώρα |